Банкетка медична БК 1.05
6960₴ – 9100₴Price range: 6960₴ through 9100₴
Переваги виробу:
- Естетичний дизайн
- Антибактеріальна фарба мталевих частин
- Стійка до УФ променів
- Стійка до обробки дезінфікуючими засобами
- Полімерне покриття більше 100мК
- Стійкість до кварцування приміщень
Характеристики тканини:
- Колекція - Zeus Deluxe
- Матеріал оббивки: ЕКО - ШКІРА
- Зносостійкість: 50 000 циклів
- Щільність: 380 г/м2
- Товщина: 0,9 мм
- Склад: 100% polyurethan
- Ширина: хв. 140
ОБИРАЙ СВІЙ СТИЛЬ САМОСТІЙНО
УВАГА! Колір тканини на фотографії сайту може відрізнятися від реального кольору тканини, що пов'язане з викривленням кольору монітора, налаштуваннями фотоапаратури, гаджетів та іншими факторами. Компанія Алюмікс не несе відповідальності за замовлення, прийняте по фото з сайту.
Текстуру тканини можна подивитись відкривши її "в новій вкладці"
-
В наявності
-
Гарантія – 12 місяців. Обмін або повернення товару – протягом 14 днів
-
Оплата – безготівковий розрахунок
Банкетка коридорна БК 1.05 — це сучасний і стильний елемент меблів, ідеальний для використання у громадських зонах, офісах або домашніх коридорах. Виріб складається з двох або трьох сидінь (на ваш вибір), виконаних з міцного пластику темно-сірого кольору, встановлених на стійку металеву основу білого кольору. Сидіння мають ергономічну форму для комфорту користувачів, а також невеликі отвори у верхній частині спинки, що дозволяє зручно переносити та переміщувати банкетку.
Банкетка виглядає мінімалістично та естетично, підходить для сучасних інтер’єрів і забезпечує зручність та практичність використання.
| Вага | 22 кг |
|---|---|
| Розміри пакування | 140 × 40 × 20 см |
| Довжина | 1000, 1500 |
| Глибина | 400 |
| Висота | 480 |
| Матеріал каркасу | ЛДСП, Метал |
| Товщина поролону | 40 мм |
| Колір каркасу | Білий, Графіт, Хром |
| Кількість місць для сидіння | 4 |
| Виробник | ТОВ “Алюмікс ТМК” |
| Країна виробника | Україна |
| Стан перевезення | Частково розібраний |
| Термін виготовлення | 3 – 10 днів |
| Гарантія | 12 місяців |
| Знижка при замовленні партії | до 10% |
Відображати лише відгуки на Українська (0)













Відгуки
Відгуків немає, поки що.