Наш слоган

Робимо меблі с турботою

Це не просто наш слоган, це наша місія та обов'язок! Це ідея робити меблі такими, щоб процес одужання був швидким та головне приємним.

Гарантія та сервіс

Тут ви знайдете інформацію щодо гарантійного та післягарантійного обслуговування, а також про додаткові послуги та різні бонуси від компанії Alumix.

Доставка та оплата

Усі складнощі з пошуком найвигідних умов поставки візьмуть на себе наші логісти та сервісні менеджери. Доставка у будь який куточок України у будь-який час.

Лого виробника медичних меблів

Декілька слів про наш бренд

Виробляти меблі для медичних закладів, зберігаючи при цьому усі стандарти, такі як сертифікати якості, реєстрацію у "Держлікслужбі", стійкість к дезінфекції та обробки приміщень в яких вони стоять, безпечність та надійність - це базові принципи компанії Алюмікс.

Перед нашими талановитими конструкторами та дизайнерами стоїть трішки вища ціль та мета: ми намагаємось робити меблі, які будуть відповідати запиту клініки майбутнього. Керівникам закладів, що ставлять за мету якість обслуговування пацієнтів, та зручність для співробітників на перший план. Ми турбуємось про дизайн виробу, про довготривалість його використання, застосовуючи перевірену фурнітуру, про простоту роботи механізмів та навіть інструкції до експлуатації та збірки виробу. Деякі моделі, які Ви не знайдете в каталозі були відправлені на переробку так і не з'явившись.

Працюючи з нами, Ви отримуєте надійного партнера та друга. Ми намагаємось бути кращими для Вас кожен день!

ДАВАЙТЕ ЗНАЙОМИТИСЬ

Наша команда

Нас значно більше

Вироби медичного призначення

Михайло

Керівник, Засновник

Ольга

Менеджер проектів, співзасновник

Тигран

Менеджер з розвитку, співзасновник

Ірина

Менеджер підтримки

Ганна

Керівник КБ, співзасновник

Овсана

Конструктор, розробник

Роксолана

3D дизайн та моделювання

Аліна

Гол. Бухгалтер

Анатолій

Керівник виробництва

Ми вдячні за ці успіхи нашим клієнтам та партнерам

2019
РІК ЗАСНУВАННЯ
78
ІНДИВІДУАЛЬНИХ ПРОЄКТА
136
СТАНДАРТНИХ ВИРОБІВ
53
ПРЕДСТАВНИКІВ
2
ВИСТАВКИ ПРОДУКЦІЇ
24
ОБЛАСТІ ДОСТАВКИ