Корисно знати

На що звертати увагу при виборі медичних меблів?

медичні меблі від виробника

Медичні меблі – це не просто предмети, що створюють інтер’єр приміщення. Вона повинна виконувати важливі, специфічні функції і бути зручною у використанні, надійною, якісною. Адже саме від меблів залежить не тільки комфорт лікаря та пацієнта, а й успішність тієї чи іншої процедури та час витрачений на її проведення.

До меблів медичного призначення пред’являються серйозні вимоги, вони повинні відповідати найвищим стандартам якості. Вибираючи медичні меблі потрібно звертати увагу на такі параметри:

  • Наявність сертифікації. Абсолютно всі медичні меблі повинні відповідати встановленим нормам і стандартам та мати дозвільні документи. Якщо ви купуєте медичні меблі, обов’язково поцікавтеся їх наявністю. У разі відсутності офіційної документації покупку краще не робити, тому що немає жодної гарантії її високої якості та безпеки.

  • Міцність та надійність. Медичні меблі піддаються підвищеному експлуатаційному навантаженню, тому важливо, щоб вони були виконані з міцних матеріалів і мали надійну конструкцію.

  • Функціональність. Для розширення функціональних можливостей меблів виробники часто пропонують додаткові аксесуари, пристрої та інше опціональне оснащення.

  • Естетичний дизайн. У сучасних медичних закладах важлива не тільки функціональність оснащення, а й естетика. При цьому зараз всі прагнуть простоти і перевага віддається меблям, що мають привабливий зовнішній вигляд, що гармонійно вписується в інтер’єр сучасних медичних приміщень.

  • Комфортне використання. Сучасні виробники приділяють велику увагу комфорту користувачів, адже від цього фактора залежить і ефективність роботи медперсоналу, і зручність для пацієнтів.

  • Підвищена зносостійкість. Меблі в медичному закладі повинні бути стійкими до будь-яких негативних зовнішніх факторів: механічних впливів, корозії, агресивних засобів дезінфекції, вологи та забруднення.

  • Практичність та безпека конструкції. Передбачає: стійкість конструкції та надійну фіксацію; відсутність гострих кутів чи інших небезпечних виступаючих елементів.

  • Ергономічність. Медичні меблі повинні забезпечувати ефективну організацію простору, не ускладнюючи при цьому роботу медперсоналу.

  • Гарантійний термін служби від виробника.

На нашому сайті представлений найширший асортимент якісних медичних меблів, що повністю відповідають усім вищезазначеним критеріям. Спеціалізовані меблі для медичних установ ергономічні, естетичні та довговічні, а їх поверхні можна легко очищати миючими засобами та обробляти дезінфікуючими розчинами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *