Доставка товара

Доставка здійснюється за рахунок покупця після сплати та виготовлення / відвантаження зі склада. В характеристиках товару, на сайті, вказано тип пакування продукції та габаритні розміри. Наші фахівці з радістю допоможуть Вам здійснити розрахунок найвигіднішого перевезення.

Доставка транспортною компанією Нова пошта / Міст Експрес

Ми працюємо з двома великими перевізниками товару, що гарантує відвантаження у любому куточку України на умовах (до складу перевізника / адресна доставка)

Доставка логістичною компанією

Якщо Ви маєте велике замовлення, доцільніше використовувати приватних перевізників, чи транспортно – логістичні компанії. Вону перевозять продукцію майже до всіх куточків України, та мають дуже привабливу ціну

Доставка по м. Дніпро

Оскільки м. Дніпро для нас рідне, ми можемо зробити доставку власним транспортом.

Увага! Транспортна компанія несе відповідальність за перевезення вантажу і цілісність Вашого замовлення від моменту завантаження (Проходить у присутності спеціалістів ВТК нашої компанії) до моменту відвантаження, чи прийняття на складі логістичної компанії. Якщо Ви, помітили пошкодження упаковки (ПЕРЕВІРЯТИ НЕОБХІДНО ОБОВ’ЯЗКОВО) Вам потрібно звернутися до менеджера нашої компанії до прийняття товара. Будь ласка, перерахуйте кількість та перевірте якість пакування та зробіть фото при необхідності для усунення можливих неприємностей.

Оплата товара

Загалом наша компанія працює за умов попередньої оплати.

За отриманням додаткової інформації, зверніться до наших фахівців за телефоном 

+380990010289 

+380930154777

Оплата по реквізитам

Після оформлення замовлення, наш консультант зв’яжеться з Вами та сформує рахунок на оплату. Цей рахунок Ви можете сплатити в любому відділені банку, або зробивши переказ на наш банківський рахунок (для юридичних осіб).

Оплата частинами

Якщо Ваша картка надає послугу “Оплата частинами” та ліміт дозволяє придбати потрібний Вам товар. Ви можете скористатися послугою зробивши замовлення та попередивши наших фахівців про це під час його підтвердження.

Оплата банківською карткою

Ви можете скористатися вбудованим сервісом на нашому сайті для здійснення оплати карткою, але перед оплатою будь ласка, перевірте наявність товарів на складі, чи термінів його виробництва.

Оплата при отриманні “Нова пошта”

Ця послуга передбачена не для всіх груп товарів. Будь ласка, зверніться до наших фахівців для отримання додаткової інформації.