Наш офіс

ВІДВІДАЙТЕ НАШ ОФІС
У ДНІПРІ

49000, м. Дніпро
вул. Новоселівська 7/2

095 356 8 662
096 024 6 797
099 474 0 957
056 747 36 40

alumix.pr@gmail.com

ІНФОРМАЦІЯ

ЧАСТО ЗАДАВАНІ ПИТАННЯ

Чи можу я змінити колір або розмір стандартного виробу?

Так, звичайно. Якщо Ви бажаєте змінити колір, Вам варто заповнити це в коментарі під час оформлення замовлення, або при телефонному підтверджені із нашими фахівцями. Ми маємо базову палітру кольорів, обравши які, Ви не будете змушені переплачувати. Але, якщо Ви бажаєте дещо особисте, це з радістю, але потребує взаємодії з нашими консультантами, та може призвести до деякого збільшення вартості.

Чи можу я змінити колір або розмір стандартного виробу?

Так, звичайно. Якщо Ви бажаєте змінити колір, Вам варто заповнити це в коментарі під час оформлення замовлення, або при телефонному підтверджені із нашими фахівцями. Ми маємо базову палітру кольорів, обравши які, Ви не будете змушені переплачувати. Але, якщо Ви бажаєте дещо особисте, це з радістю, але потребує взаємодії з нашими консультантами, та може призвести до деякого збільшення вартості.

Ви маєте сертифікати відповідності на продукцію?

Так, наша продукція  та компанія внесена до Реєстру осіб, відповідальних за введення медичних виробів, активних медичних виробів, які імплантують, та медичних виробів для діагностики in vitro в обіг. Ми маємо Декларацію про відповідність продукції вимогам технічного регламенту щодо медичних виробів згідно з постановою КМУ від 02.10.2013 р. №753. Також, наша продукція сертифікована згідно з ДСТУ ГОСТ 16371:2016 та ДСТУ ГОСТ 19917:2016. 

Сподіваємося, що в Вас не залишилось сумнівів щодо якості продукції, та благонадійності нашої компанії.

Ви берете участь у публічних закупівлях?

Так, звичайно. Наша мета, забезпечити не тільки приватні лікарні, а ще й медичні установи по всієї Україні. Ми підтримуємо прозорість, та конкурентну середу, що стимулює розвиток. Майже уся продукція представлена на Prozorro Market та доступна до продажу через тендерні закупівлі. Зверніться будь ласка до наших фахівців, та отримайте повну інформацію щодо участі у державних закупівлях.

Де ми можемо побачити меблі?

До початку війни ми з нашими партнерами мали 2 виставкових зали у м. Київ та м. Дніпро. На жаль, обставини змусили нас зачинити київське представництво. 

В місті Дніпро, по вулиці Миколи Руденка, 53 ви можете ознайомитись с більшістю продукції з нашої колекції. Там представлені як металеві меблі, так і меблі для кабінету лікаря, а також медичні вироби та обладнання від компанії "Рад Фарм".

Також, Ви можете запитати в наших консультантів щодо клієнтів з Вашого міста, де представлена наша продукцiя.

Коли буде виготовлене та доставлено замовлення?

Більшість продукції зберігається на складі, та може бути відправлене протягом 1-3 днів. Якщо позиції знаходяться в виробництві, чи Ви бажаєте змінити колір чи розмір базового виробу, то потребує деякий час. Для металевих та ЛДСП виробів це 5-14 днів.

Для виробів з нержавіючої сталі, виробів на алюмінієвих профілях це 7-30 днів. Якщо, зараз Ви робите ремонт в приміщенях, це дуже гарний час зв’язатися з нами, та зробити попереднє замовлення.

Меблі в каталозі поставляються суцільно, або в розібраному стані

В характеристиках до кожної позиції на сайті ми описали вигляд транспортування. Але, бувають випадки доцільності змінити форму, наприклад при транспортуванні великої партії, або за для усунення наслідків логістичних форс-мажорів, чи переплати. У будь якому випадку, ми шукаємо краще рішення для своїх клієнтів, та при необхідності, робимо усе, заради Вашого комфорту.

Які вимоги до приймання при доставці замовлення?

Увага! Транспортна компанія несе відповідальність за перевезення вантажу і цілісність Вашого замовлення від моменту завантаження (Проходить у присутності спеціалістів ВТК нашої компанії) до моменту відвантаження, чи прийняття на складі логістичної компанії. Якщо Ви, помітили пошкодження упаковки (ПЕРЕВІРЯТИ НЕОБХІДНО ОБОВ’ЯЗКОВО) Вам потрібно звернутися до менеджера нашої компанії до прийняття товара. Будь ласка, перерахуйте кількість та перевірте якість пакування та зробіть фото при необхідності для усунення можливих неприємностей.

Чи можу я отримати знижку?

Так, звичайно. В нас є гнучка программа лояльності. Якщо Ви бажаєте отримати знижку, просто проконсультуйтеся з нашими фахівцями. Підписуйтесь на наші новини та слідкуйте у соцмережах. Дуже часто знижки ми публікуємо там.

Після оформлення замовлення я можу внести зміни по кольору?

Так, під час підтвердження замовлення Ви зможете обсудити це питання з нашими фахівцями. Після підтвердження замовлення,  вносити зміни неможливо т.я. товар вже буде знаходитись на етапі виготовлення / відвантаження.

Як розрахувати доставку?

Найпростіший спосіб, це зателефонувати нашим фахівцям та надати їм інформацію щодо Ваших потреб (кількість та номенклатура продукції, адреса відвантаження та інше), або оформити замовлення з цією інформацією (в коментарях) на сайті. Наші співробітники розрахують найвигідніший варіант та нададут всю необхідну інформацію.

ЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

НАПИШІТЬ НАМ З БУДЬ-ЯКОГО ПИТАННЯ